Mer om oss

Vi som gör skillnad

Ewa-Lotte 0703-99 07 41

Ewa-Lotte 0703-99 07 41

Försäljningschef Foodservice

lotta@ekologiskasaljbolaget.se

Ewa-Lotte 0703-99 07 41

Ewa-Lotte 0703-99 07 41

Försäljningschef Foodservice

Magnus 0703-39 06 78

Magnus 0703-39 06 78

Anbudsstrateg Foodservice

magnus@ekologiskasaljbolaget.se

Magnus 0703-39 06 78

Magnus 0703-39 06 78

Anbudsstrateg Foodservice

Micke 0707-23 03 49
Micke 0707-23 03 49

Micke 0707-23 03 49

VD

Karolina 0721-83 01 40

Karolina 0721-83 01 40

Säljkoordinator

karolina@ekologiskasaljbolaget.se

Karolina 0721-83 01 40

Karolina 0721-83 01 40

Säljkoordinator

Marcus 0706-54 33 09

Marcus 0706-54 33 09

Försäljningschef

marcus@ekologiskasaljbolaget.se

Marcus 0706-54 33 09

Marcus 0706-54 33 09

Försäljningschef

Annika 0707-57 92 57

Annika 0707-57 92 57

Merchandiser, södra Stockholm

Annika 0707-57 92 57

Annika 0707-57 92 57

Merchandiser, södra Stockholm

Malin 0707-57 91 93

Malin 0707-57 91 93

Merchandiser, Stockholm

Malin 0707-57 91 93

Malin 0707-57 91 93

Merchandiser, Stockholm

Willmer 0700-52 83 39

Willmer 0700-52 83 39

Säljare Stockholm

willmer@ekologiskasaljbolaget.se

Willmer 0700-52 83 39

Willmer 0700-52 83 39

Säljare Stockholm

Johanna 0707-57 91 18

Johanna 0707-57 91 18

Marknadskoordinator

johanna@ekologiskasaljbolaget.se

Johanna 0707-57 91 18

Johanna 0707-57 91 18

Marknadskoordinator

Sandra 0707-57 92 46

Sandra 0707-57 92 46

Säljare Foodservice

sandra@ekologiskasaljbolaget.se

Sandra 0707-57 92 46

Sandra 0707-57 92 46

Säljare Foodservice

Martin 0721-80 01 42

Martin 0721-80 01 42

Säljare Skåne & Blekinge

martin@ekologiskasaljbolaget.se

Martin 0721-80 01 42

Martin 0721-80 01 42

Säljare Skåne & Blekinge

Lidija 0768-98 61 40
Lidija 0768-98 61 40

Lidija 0768-98 61 40

Innesäljare

Pär 0721-83 01 43

Pär 0721-83 01 43

Säljare Södra Göteborg/Halland/Småland

par@ekologiskasaljbolaget.se  

Pär 0721-83 01 43

Pär 0721-83 01 43

Säljare Södra Göteborg/Halland/Småland

Cecilia 0706-54 30 87

Cecilia 0706-54 30 87

Säljare Norra Göteborg/Bohuslän/Skaraborg/Dalsland

cecilia@ekologiskasaljbolaget.se

Cecilia 0706-54 30 87

Cecilia 0706-54 30 87

Säljare Norra Göteborg/Bohuslän/Skaraborg/Dalsland

Carro 0704-80 20 14

Carro 0704-80 20 14

Säljare Östergötland/Småland

carro@ekologiskasaljbolaget.se

Carro 0704-80 20 14

Carro 0704-80 20 14

Säljare Östergötland/Småland

Henrik 0706-54 33 01

Henrik 0706-54 33 01

Säljledare / Säljare södra Stor-Stockholm

henrik@ekologiskasaljbolaget.se

Henrik 0706-54 33 01

Henrik 0706-54 33 01

Säljledare / Säljare södra Stor-Stockholm

Fredrik 0707-20 17 20

Fredrik 0707-20 17 20

Säljare Norrland

fredrik@ekologiskasaljbolaget.se

Fredrik 0707-20 17 20

Fredrik 0707-20 17 20

Säljare Norrland

Vill du också bli en av oss

Varför inte skicka in en ansökan?